Orų prognozė
Orai Jonavoje
Apie mus

UAB „ JONVALDA“ - tai jaunas ir veržlus kolektyvas savo darbuotojų gretose turintis ir didžiulę patirtį ir jaunatvišką energiją.

Mes padėsim jums nepasiklysti nekilnojamo turto ir statybos darbų labirintuose. O daugiametis įdirbis bei kompetencija, įgyta prekybos ir statybos srityje, leidžia išsamiai konsultuoti nekilnojamojo turto ir statybos darbų klausimais.

Pasirinkę mūsų bendrovę jūs patikėsit savo turtą tikriems savo srities specialistams ir išvengsite rizikos būti apgautiems, tuo pačiu sutaupysite begalę laiko ir jėgų kuriuos galėsite skirti savo šeimai.

Atliekant statybos/remonto darbus mūsų darbuotojai prižiūrės kad jie būtų atlikti laiku ir kokybiškai panaudojant jūsų poreikius atitinkančias medžiagas. Mes pasirūpinsime, kad statybos/remonto darbai jums sukeltu tik teigiamas emocijas.

Jaučiame klientų pasitikėjimą, nes esame gerai išanalizavę rinką, lanksčiai reaguojame į jos pokyčius ir todėl galime kvalifikuotai patenkinti klientų pageidavimus.

Misija

Nemokamai duoti patarimą Klientui. Profesionaliai vykdyti statybos darbus ir nekilnojamojo turto sandorius, užtikrinti jų konfidencialumą.

PASLAUGOS

Nekilnojamas turtas

  • Pirkimas/pardavimas tarpininkavimas ir nuoma Pabaltijo šalyse
  • Atlygintinų paslaugų teikimas perkant/parduodant nekilnojamąjį turtą
  • Individualių užsakymų vykdymas

 


 
LT EN RU